Hurda Karşılığı Yıkım İşi

İstanbul'un deprem tehlikesi hakkında uzmanlar uzun süredir halkımızı uyarıyor. Depreme ne kadar hazırlıklıyız? Ya da binalarımız ne kadar sağlam? Bu soruları bina sahiplerinin kendilerine sormalarının zamanı gelmedi mi?

İstanbul'da bulunan binaların büyük bir bölümü eski ve depreme karşı dayanıksız durumda. Bina sahipleri ise bu binaları depreme karşı güçlendirmek istediklerinde kendilerine acaba bu eski binaya bu kadar masraf yapmaya değer mi diye soruyorlar. Bu konuda kararsız kalmalarını anlayabiliyoruz ama deprem gerçeğini ve insan canının ne kadar önemli olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bizler ise bu konuda vatandaşlarımıza çok güzel bir teklif sunuyoruz. Hurda karşılığı yıkım işini hiç duydunuz mu? Önününde çok güzel bir alternatif duruyor. Bu konuda sizleri bilgilendirmek isteriz.

İstanbul'da arsa değerleri bir hayli yüksek. Öyle ki birçok binanın arsa değeri kendisinden daha fazla bir seviyede. Bina sahipleri de bunun bilincinde ancak binayı yıkıp yerine yenisini inşa etmek şöyle dursun binayı yıkıp, molozlarını taşımak bile bir hayli masraflı ve zahmetli bir iş. İşte biz de FED AŞ. olarak bu durumu göz önünde bulundurarak hem sizin hem de bizlerin kazanacağı bir teklif sunuyoruz ve sizlere hurda karşılığı binalarınızı yıkmayı teklif ediyoruz. Bu durumda sizler bize ulaştığınız taktirde binalarınızdan çıkan hurdayı bizlere teslim etmeniz karşılığında ücretsiz olarak binalarınızı yıkıyoruz. Bu durumda bizler binalarınızdan çıkan hurdayı sizden alarak satışa çıkarıyoruz. Sizler de cebinizden tek kuruş para çıkmadan bu maliyetli işlerden kurtulmuş oluyorsunuz.

Bizler FED AŞ olarak İstanbul Eyüp semtinde yıllardır İstanbullulara güvenilir bir hizmet veriyoruz. Güçlü ve modern iş makinesi filosu ile inşaat ve hafriyat sektöründe İstanbul'un sayılı firmaları arasında yer alıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkım hizmetimiz için bizleri 0542 678 86 10 numaralı telefondan aramanız, Watshapp'tan ulaşmanız ya da şirketimize uğrayıp bir çayımızı içmeniz yeterlidir. Bu konuda verdiğimiz hizmetin detayı için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARAYIN