HAKKIMIZDA
Anasayfa » HAKKIMIZDA
fedas-grup-bina-kirim
2009 dan beri

BİZ KİMİZ?

2009 yılında kurulduk. 2009 yılında İstanbul'da kurulan, inşaat, harfiyat, bina yıkım, moloz kaldırma sektöründe hizmet veren Fedaş Grup  şirketi olarak bu güne kadar üstlendiği tüm projeleri başarıyla ve zamanında tamamlamıştır. Şirketimiz İstanbul genelinde çeşitli büyüklükte harfiyat, yıkım, altyapı, taahhüt, çevre düzenlemesi projelerini deneyimli, disiplinli, tecrübeli çalışanlarıyla 2009′ dan beri başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Geniş makine parkuru ile tüm İstanbul’ da hizmetinizdeyiz.
Vizyon

Müşteri Memnuniyetini ve İşi tamamlamadaki hassasiyetini, çevreye karşı duyarlılığını, iş güvenliği kurallarından ödün vermeyen disiplini ile sağlam adımlarla yürümekte ve sektörün tercih edilen firmalarından olmuştur.

Mizyon

İş makinası kiralama ihtiyacınızı karşılamak için araçlarımızı ve iş makinalarımızı hizmetinize sunuyoruz. Ekskavatör, forklift, loader, traktör, mini ekskavatör, kepçe, kamyon, traktör kiralama hizmetinden yararlanmak için bizi arayın.

Hedefi

Fedaş Grup olarak her türlü işlerinizde bizi tercih etmeniz için memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak. Size en uygun iş makinalarımızla işinizi kolaylaştırmak. Bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN