HURDA KARŞILIĞI YIKIM
Anasayfa » HURDA KARŞILIĞI YIKIM
n
hurda karşılığı yıkım

Hurda Karşılığı Yıkım Firmaları

Kentsel dönüşüme olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Olası deprem ve göçük gibi tehlikelerin varlığı bu gerçeğin en temel sebebidir. Eski ve dayanıksız olan binaların yıkılarak yerlerine yeni ve dayanıklı bina inşaatı son zamanlarda artış gösterir. Hurda karşılığı yıkım firmaları; bu ihtiyaca yönelik hizmet veren önemli işletmelerdir. Eski apartman, fabrika, iş yerleri, depo ve müştemilat gibi binaların yıkılarak yerine yenilerinin yapılması için faaliyet gösteren firmalar bulunur. Yıkım için gerekli bütün işlemlerin yapıldığı ve yıkımdan sonrasında her türlü işleminin tamamlanarak verildiği bu firmalar oldukça revaçtadır.
bizi aryın

Hurda Karşılığında Yıkım Hizmeti

Firmamız bina yıkımı için sizlerden hiçbir ücret talep etmez. Yıkım sırasında oluşan hurdaları alan firmamız; profesyonel bir şekilde bütün işlemleri tamamlar. Yıkım öncesinde yapılması gereken bütün hazırlıkları eksiksiz ve sorunsuz olarak tamamlıyoruz. Yıkım yapılmadan önce ön inceleme yapan firmamız; program dâhilinde hareket eder. Hurda karşılığında yıkım firmaları olarak hizmetimizi profesyonel ekip çalışanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Binaların yıkım için olan izin ve onay işlemlerini yerine getiren firmamız; evrak işlemlerini de yerine getirir.
bilgi al
n
hurda-karsiligi-bina-yikimi
n
bina-yikim-hurdasi
Binaların boşaltılmasından sonra çıkan kapı, cam, pencere pervazı ve asansör gibi geriye dönüşümü mümkün olan malzemeleri ekip arkadaşlarımız taşıyarak güvenli bir yere alır. Geri dönüşümü önemseyen ve ona göre hareket eden bir firmayız. Bu tarz malzemelerin dışarıya çıkarılmasından sonra yıkımı yapılacak olan binanın; elektrik, su ve doğalgazını kesme işlemini de yapmaktayız. Çok önemli olan bu işlemleri profesyonelce yerine getiriyoruz. Son olarak yıkım işleminin kontrolünü sağlamak için binanın etrafına güvenlik bandı çekimini yapıyoruz. Can ve mal güvenliğini önemseyen firmamız titizlikle bütün hazırlıkları tamamlar.
bize ulaşın
0542 678 86 10

referanslarımız

Yıkıma hazırlanan binaların bütün işlemlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Yıkımdan sonra oluşan moloz ve artıkların kaldırılması ve temizliği de firmamız tarafından yapılır. Hurda karşılığı yıkım firmaları farkıyla; bina yıkımı öncesi ve sonrasında bütün işlemleri profesyonel olarak yerine getiriyoruz. Yıkım işlemi ve sonrasındaki temizlik işlemleri için sizlerden hiçbir ücret talebinde bulunmuyoruz. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz 0 542 678 86 10 numarasından bize ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARAYIN