VİNÇ HİZMETLERİ
Anasayfa » VİNÇ HİZMETLERİ
n
vinc-kiralama

kiralık vinç

Farklı birçok kullanım alanına sahip olan vinç çeşitleri, insan gücünün yeterli olmadığı durumlarda kullanılan makinelerdir. Tüm dünya üzerinde yaygın olarak kullanılır. Ucuna takılan farklı aparatlar sayesinde yük kaldırma, ulaşılamayan yüksekliklere personel kaldırma gibi birçok amaçla kullanılır. Yüksek fiyatlarda olması nedeniyle satın almak yerine kiralık vinç kullanmak daha mantıklı bir seçenektir.
Kullanım çeşitliliğine sahip olan vinç modelleri ile zor ve zaman alan işleri kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Eşya taşıma, çok katlı bina temizliği, yük taşıma, yapı tamiratı, köprü yapımı ve tüm ağır işlerin yapımında vinç tercih edilir. Firmamız ile iletişime geçerek tüm işleriniz için vinç modellerimizden yararlanabilirsiniz
bizi aryın

Kiralık Vinç Kullanım Alanları

Yük kaldırma kapasitesi bakımından son derece güçlü olan vinç modelleri, birçok alanda güvenle kullanılır. Sanayi ve yerleşim alanlarında kaldırılması imkânsız olan ağır yükler vinç sayesinde istenilen seviyeye taşınır. Gökdelenler, yüksek katlı binalar, imalathaneler, inşaat firmaları ve tüm iş kollarında işleri hızlandırmak ve iş gücünden kazanmak için kiralık vinç modelleri kullanılır. Vinç kullanımı personel güvenliği açısından büyük önem taşır. Personel için risk teşkil eden alanlarda vinç kullanımı neredeyse zorunluluk arz eder. Yüksek tonajlarda yük kapasitesi nedeniyle tüm ağır işlerde kullanım avantajına sahiptir. Her türlü kullanım amacına uygun modelde vinç çeşitlerimiz için firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.
bilgi al
n
vinc-kiralama-firmalari
n
isstanbul-vinc-kiralama

Kiralık Vinç Çeşitleri

Vinçler kullanılacak faaliyet kollarına göre farklı aparatlar takılarak kullanılan çok yönlü makinelerdir. Sepetli vinç modeli en sık kullanılan vinç çeşitleri arasında yer alır. Sepetli vinç merdiven ile ulaşılamayacak alanlarda kullanılır. Bakım ve onarım işleri için personelin içinde çalışabileceği sepet aparatı mevcuttur.
bize ulaşın
0542 678 86 10

referanslarımız

Daha büyük yükleri kaldırmak ve yer değiştirmek için kullanılan kule vinç modelleri, sanayi ve endüstriyel alanlarda kullanılır. Ev taşınma ve nakliye işlerinde kullanılan raylı vinç modelleri, üzerine konulan eşya grubunu raylı bir sistem ile istenilen yüksekliğe sevk eder. Farklı özellik ve kullanıma sahip kiralık vinç modelleri için 0542 678 86 10 numarasından firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.
HEMEN ARAYIN